Oferty pracy

Priorytetem grupy FABICO, jako rodzinnej firmy, jest dbanie aby każdy pracownik realizował się w swojej pracy i miał poczucie, że jest darzony należytym szacunkiem, uznaniem i zaufaniem, a jednocześnie by wspierał firmę swoim doświadczeniem i zaangażowaniem. Przez ponad 25 lat pracy w śródlądowym transporcie wodnym staliśmy się cenionym i uznanym pracodawcą. Nasze warunki pracy zostały docenione przez dziesiątki pracowników, którzy na lata związali się z naszą firmą.

Poprzez stworzenie odpowiednich warunków i atmosfery w pracy, staramy się by nasi pracownicy nastawieni byli na swój osobisty rozwój, budując jednocześnie sukces firmy. Praca w kraju i za granicą daje naszym pracownikom możliwość zdobywania nowych doświadczeń, umiejętności oraz zdobywania coraz to większych kwalifikacji w żegludze śródlądowej.

Szukamy przede wszystkim pracowników odpowiedzialnych, ambitnych, bez nałogów. Kwalifikacje mile widziane, chociaż osobom stawiającym pierwsze kroki w żegludze również służymy pomocą i doświadczeniem. Oferujemy pracę w stabilnej, pewnej firmie, z interesującą ofertą wynagrodzeń oraz innych dodatków socjalnych.

Zapraszamy! Przyłącz się do naszej rodziny!

Śródlądowy transport wodny, export - import, spedycja, przeładunki, handel materiałami budowlanymi i sprzętem budowlanymGrupa FABICO
ul. Łukasińskiego 41P, 71-215 Szczecin
tel.: +48 91 487 99 55
Fax: +48 91 487 98 55
e-mail: fabico@szczecin.home.pl